Technik likvidace pojistných událostí

  • Brno

Pracovní místo ( Technik likvidace pojistných událostí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Svůj strukturovaný životopis s fotografií a motivační dopis zašlete na email martin.kus@rpsczech.cz.
Termín uzávěrky přihlášek do výběrového řízení: 30. 10. 2017

Práce na HPP, smlouva na dobu neurčitou
Předpokládaný plat: 15 000 - 20 000 Kč hrubého
Pracovní doba: 8:00 -16:30
Termín nástupu: dohodou
Nejvyšší dosažené vzdělání: minimálně SOU, SOŠ

Hledáme nového kolegu do našeho úspěšného týmu. Hlavní náplní práce bude péče o vozový park, předávání a přebírání vozidel od klientů, komunikace s klienty, administrativní práce (tvorba dokumentů v Office), telefonická komunikace s partnery a pojišťovnami, péče o naše klienty a rozvoj brněnské pobočky. Můžete očekávat rozmanitou atraktivní práci v zavedené ryze české společnosti na hlavní pracovní poměr. Samozřejmostí je zázemí perspektivní a neustále se rozvíjející společnosti, která je špičkou ve svém oboru.
Od Vás očekáváme bydliště v Brně a bezprostředním okolí - výhodou, zálibu v automobilech a řízení vozidla, velmi zodpovědný přístup k práci, přátelský vztah k počítačům a MS Office a orientaci na spokojenost zákazníka.
Volné místo technik likvidace pojistných událostí pro lokalitu Brno.