SKALIČAN a.s.

ŘEZNÍK/-ICE - UZENÁŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
ŘEZNÍK/-ICE - UZENÁŘ/-KA - práce při odborném bourání a zpracování masa.

Zaměstnanecké výhody: finanční benefity formou cafeterie jednou za 3 měsíce, odměna za doporučeného zaměstnance, možnost nákupu výrobků za sníženou cenu, každý měsíc balíček z výrobků společnosti, podnikové dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost ubytování, odměny při pracovních a životních jubileích.

Kontakt - Mgr. Belančinová Katarína, tel.: 491 419 418 (Po - Pá od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: personalni@skalican.cz (zaslání životopisu).
Volné místo řezník/-ice - uzenář/-ka pro lokalitu Česká Skalice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘEZNÍK/-ICE - UZENÁŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: SKALIČAN a.s.
Ulice: Zelená 226
Město: Česká Skalice
PSČ: 552 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Katarína Belančinová
E-mail: personalni@skalican.cz
Telefon: +420 491 419 418(Po-Páod06:00hod.do14:30hod.)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SKALIČAN a.s.