Projektový/á manažer/ka

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Projektový/á manažer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
-VŠ/ SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru (ekonomika a management)
- Znalost AJ (RJ výhodou)
-Zkušenosti s vedením projektu (certifikace projektových manažerů IPMA výhodou)
-Zkušenosti s vedením lidí, organizační a manažerské schopnosti
-Schopnost týmové práce
-Flexibilitu, samostatnost
-Ochotu cestovat do zahraničí
-Schopnost logického myšlení a řešení problémů, analytické schopnosti
-Znalost práce na PC
-Řidičský průkaz sk.B
Hlavní činnosti:
-Komplexní řízení realizace daného projektu od začátku do konce
-Řízení projektu po celém světě
-Smluvní zabezpečení projektu
-Tvorba koncepce, plánování a rozfázování projektu, formulování záměru a cíle projektu
-Stanovení časového a finančního plánu projektu
-Sestavení, vedení a řízení projektového týmu
-Delegování práce, motivování a podpora členů projektového týmu
-Řízení rizik a příležitostí v průběhu projektu
-Reportování projektu vedení společnosti
Nabízíme:
-Zázemí rychle se rozvíjející české společnosti s vlastními výrobky a unikátním know-how
-Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje
-Příjemné moderní pracovní prostředí
-Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon k?soukromým účelům, odměny k?pracovním a životním jubileím
Nástup: možný ihned
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč
Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete-li výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj profesní životopis na adresu: MEGA a.s., personální odd., Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem nebo e-mailem na adresu kar