Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

VYCHOVATEL

Pracovní místo ( VYCHOVATEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, v pedagogickém oboru.Nástup možný ihned po ukončení přijímacího řízení.
Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:30 hod.
Volné místo vychovatel pro lokalitu Jiřice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

VYCHOVATEL/KA Základní kvalifikační požadavky: speciální pedagogika, sociální pedagogika, předpoklady pro výkon práce pedagogického pracovníka podle odst. 2 § 16 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, v platném znění. Nástup 01. 04. 2018 nebo dle ...
Dětský domov a Školní jídelna, Boršov nad Vltavou, Na Planýrce 168 Boršov nad Vltavou, Inzerováno před 4 dny

VYCHOVATEL ŠKOLNÍ DRUŽINY - Velká Bíteš Zástup za rodičovskou dovolenou (od června 2018), v případě nemoci nástup co nejdříve. Vzdělání musí odpovídat zákonu o pedagogických pracovnících - Zákon č. 563/2004 §17 - Pedagog volného času. V případě nemoci nástup co nejdříve. Volné místo ...
Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace Velká Bíteš, Inzerováno déle jak týden

učitel/ vychovatel ZŠ Pracoviště: Vlašim Vzdělání vysokoškolské magisterské, speciální pedagogika + ideálně aprobace pro II. stupeň ZŠ ; plat dle tarifních tabulek. První kontakt e-mailem. Volné místo učitel/ vychovatel zš pro lokalitu Vlašim.
Základní škola, Vlašim, Březinská 1702 Vlašim, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit