KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyuč. v oboru nebo praxe

strava zdarma

kontakt: e-mailem, telefonicky
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Vysoké nad Jizerou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ Praxe vítána, vyučení v oboru není podmínkou, spolehlivost, nekuřácké pracoviště, práce na plný úvazek nebo možnost i úpravy pracovní doby na zkrácený úvazek, plat + osobní ohodnocení a 13. plat, hlásit se předem telefonicky. Volné místo pomocná ...
Školní jídelna GASTRON - Zuzana Vaníčková s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

Pomocná síla - úklid/kuchyně Místo výkonu: Rekreační areál Poslův Mlýn 976, 472 01 Doksy požadujeme: -samostatnost, zodpovedný prístup a trestní bezúhonnost -plný nebo cástecný pracovní úvazek - casová flexibilita výhodou -praxe vítána -výhodou bydlište v Doksech a ...
OD ANDY s.r.o. Doksy, Inzerováno včera

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti (odměna po zapracování 80,- Kč - 100,- Kč/hod.). Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, výdej hotových jídel. Požadavky: praxe v ...
Tomáš Bernard Hronov, Inzerováno včera