Zdeňka Matoušková

KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
vyuč. v oboru nebo praxe

strava zdarma

kontakt: e-mailem, telefonicky
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Vysoké nad Jizerou.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Zdeňka Matoušková
Ulice: 1
Město: Vysoké nad Jizerou
PSČ: 512 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeňka Matoušková
E-mail: Zdeňka Matoušková
Telefon: +420 724 038 309

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeňka Matoušková