KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyuč. v oboru nebo praxe

strava zdarma

kontakt: e-mailem, telefonicky
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Vysoké nad Jizerou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

KUCHAŘ/-KA KUCHAŘ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Hledáme šikovného člověka, do přátelského týmu, který s námi potáhne za jeden provaz - Požadujeme: vyučení, vysoké pracovní nasazení, chuť a ochotu učit se novým věcem, flexibilitu - Nabízíme: ...
NáPLAVKA HK s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA Místo výkonu práce: Lázeňská 134, Lázně Kundratice 463 52 Osečná Praxe vítána Plat od 14 900,- Kč dle dosažené praxe a znalostí + osobní ohodnocení Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Osečná.
Lázně Kundratice a.s. Osečná, Inzerováno včera

Kuchař - ka KUCHAŘ - KA Volné místo kuchař - ka pro lokalitu Špindlerův Mlýn.
SIKYTA, spol. s r.o. Špindlerův Mlýn, Inzerováno včera