KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
vyuč. v oboru nebo praxe

strava zdarma

kontakt: e-mailem, telefonicky
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Vysoké nad Jizerou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pokojská POKOJSKÁ - pomoc v kuchyni, myčka, strava a bydlení zdarma, Vpřípadě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: penzion.podlesem@seznam.cz, tel. 723559549. Volné místo pokojská pro lokalitu Pec pod Sněžkou.
UNICA TECHNOLOGIES akciová společnost Pec pod Sněžkou, Inzerováno včera

KUCHAŘ/-KA KUCHAŘ/KA- požadujeme alespoň 5 let praxe v oboru, zdravotní průkaz, samostatnost, spolehlivost. Jedná se o závodní stravování a catering. Mzda od 26000 Kč. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: aneta.kupcova@cateringamadeus.cz; případné ...
Aneta Kupcová Jičín, Inzerováno včera

Pomocná síla do kuchyně Kontaktovat nás můžete telefonicky, e.mailem nebo osobně každé pondlí v době od 11:00 - 14:00 hod. - Hotel Ostrov Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Nymburk.
AGOS, spol. s r.o. Nymburk, Inzerováno před 2 dny