Skladník/skladnice s VZV

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Skladník/skladnice s VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Kutná Hora.
Co Vás u nás čeká?
- příjem a výdej materiálu,
- obsluha manipulační techniky (VZV),
- inventury materiálu,
- práce se skenerem

Co hledáme u Vás?
- schopnost zacházet se skenerem,
- chuť do práce a časovou flexibilitu (pracujeme na 3směnný provoz),
- odpovědnost, spolehlivost, týmové chování,
- předchozí zkušenosti ze skladu a z řízení VZV jsou výhodou

Na oplátku Vám nabízíme
- zajímavou práci v moderním a čistém prostředí,
- 5 týdnů dovolené,
- 500,- Kč po zaučení navíc,
- 3.000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
- teplé obědy/večeře za 22,- v naší jídelně (26,- vč. polévky),
- výhodné mobilní tarify pro Vás i členy rodiny,
- multisport program,
- firemní fitness centrum,
- možnost dalšího vzdělávání
Místo je vhodné i pro absolventy.
Volné místo skladník/skladnice s vzv pro lokalitu Kutná Hora.