PRACOVNÍK EXTRUZE

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( PRACOVNÍK EXTRUZE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Provádění pracovních operací podle pracovních postupů na základě plánu výroby a pokynů nadřízeného pracovníka v souladu s bezpečnostními a kontrolními instrukcemi a předpisy
- Obsluha strojů, zařízení a přípravků dle pracovních instrukcí a technologických předpisů
- Provádět změny osazení a nastavení sekačky v extruzní lince
- Vést výrobní dokumentaci
- Zajišťovat přípravu prázdných obalů, ukládání a identifikaci syrových hadic
- Provádět předepsanou údržbu u strojů, zařízení a přípravku a vést o jejím provedení předepsanou dokumentaci

Základní požadavky na kandidáta:
- Minimálně střední odborné učiliště s výučním listem
- Technické myšlení
- Samostatný a zodpovědný přístup
Nabízíme:
- Práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive
- Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
- Nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- Příspěvky na stravu
- Práce v mezinárodní společnosti
V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: marika.pospisilova@tristone.com
Volné místo pracovník extruze pro lokalitu Hrádek nad Nisou.