KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod

inženýři elektrotechnici a energetici kontroly řízení kvality

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Nexen Tire Corporation, Průmyslová zóna Triangle Žatec
požadujeme znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího
kontakt:e-mail: ostrava@bbv-ak.cz
Volné místo inženýři elektrotechnici a energetici kontroly řízení kvality pro lokalitu Žatec.

Požadavky
Jiné Aktivní - korejština na úrovni rodilého mluvčího slovem i písmem

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: inženýři elektrotechnici a energetici kontroly řízení kvality

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Pozici nabízí: KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod
Město: Žatec

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šárka Jadamusová
E-mail: ostrava@bbv-ak.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod