Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

odborní asistenti v administrativě

Pracovní místo ( odborní asistenti v administrativě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Nexen Tire Corporation, Průmyslová zóna triangle, Minice 60 Velemyšleves
požadujeme znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího
kontakt:e-mail: ostravaatbbv-ak.cz
Volné místo odborní asistenti v administrativě pro lokalitu Velemyšleves.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Čj/Nj Překladatel – relokace do Lucemburska! Láká Tě možnost pracovat v zahraničí? Chceš být součástí přátelského mezinárodního týmu s uvolněnou atmosférou? Rád/a bys využil/a své jazykové znalosti a překladatelské zkušenosti?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Radiologický asistent Místo výkonu práce: Rokycany, Voldušská č.p. 750 Požadujeme: Uchazeči musí splňovat požadavky zákona č. 96/2004 v platném znění. Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- Kč/měs. dle praxe, Jedná se o jednosměnný režim s výkonem pohotovostních ...
Rokycanská nemocnice, a.s. Rokycany, Inzerováno včera

Asistent/ka / příprava staveb Místo výkonu práce: Děčín Požadavky: práce na PC - RTS a Pohoda výhodou praxe ve stavebnictví - výhodou samostatnost ochota učit se novým věcem spolehlivost zodpovědnost řidičský průkaz skupiny B Kontakt: Irena Suchá, tel. 603 864 273 (volat ve ...
CORECT 96 s.r.o. Děčín, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit