KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod

stavební a provozní elektrikáři

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Nexen Tire Corporation, Průmyslová zóna triangle, Minice 60 Velemyšleves
požadujeme znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího

kontakt:e-mail: ostrava@bbv-ak.cz
Volné místo stavební a provozní elektrikáři pro lokalitu Velemyšleves.

Požadavky
Jiné Aktivní - korejský jazyk slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: stavební a provozní elektrikáři

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod
Ulice: 60
Město: Velemyšleves
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šárka Jadamusová
E-mail: Šárka Jadamusová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod