Družstvo PIFA CZ

DĚLNÍK/-ICE V OBLASTI VÝSTAVBY INŽENÝRSKÝCH DĚL

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 1. 2018
- Náplň práce: pomocné stavební práce; manipulační práce se stavebními hmotami, materiály, polotovary a výrobky
- Požadujeme: základní vzdělání
- V případě zájmu se můžete dostavit osobně. Kontaktní osoba: Madar Mykhaylo, tel.: 608 569 328
Volné místo dělník/-ice v oblasti výstavby inženýrských děl pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DĚLNÍK/-ICE V OBLASTI VÝSTAVBY INŽENÝRSKÝCH DĚL

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Družstvo PIFA CZ
Ulice: V Mlejnku 608
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mykhaylo Madar
Telefon: +420 608 569 328

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Družstvo PIFA CZ