Družstvo STAV HK

STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: kopáčské práce při hloubení stavebních rýh; přidavačské práce; opravy dlažeb chodníků a vozovek litým asfaltem, obalovou drtí s případným použitím ručních stavebních strojů; vyzdívání příček; vyzdívání zdiva; provedení a opravy jednovrstvých hladkých omítek; montáž a demontáž trubkových a podobných lešení
- V případě zájmu kontaktujte: Dzuhan Michal, e-mail: stavhk@centrum.cz
Volné místo stavební dělník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Družstvo STAV HK
Ulice: Piletická 486
Město: Hradec Králové
PSČ: 503 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Dzuhan
E-mail: Michal Dzuhan

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Družstvo STAV HK