MADETA a. s.

dělník/dělnice potravinářské výroby v mlékárenství

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky : SOU, ochota pracovat na směny, manuální zručnost, zkušenosti s obsluhou VZV výhodou,
spolehlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci.
Náplň práce : manipulace s výrobky, koncová výroba, sanitace střediska
Zaměstnanecké výhody: Práce na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní české společnosti s více než 110letou tradicí, měsíční a roční odměny, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, možnost nákupu zboží z produkce Madeta za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify atd.)
Kontakt: telefonicky, emailem.
Volné místo dělník/dělnice potravinářské výroby v mlékárenství pro lokalitu Planá nad Lužnicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: dělník/dělnice potravinářské výroby v mlékárenství

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: MADETA a. s.
Ulice: Průmyslová 575
Město: Planá nad Lužnicí
PSČ: 391 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Martina Píbilová
E-mail: Bc. Martina Píbilová
Telefon: +420 381 675 513

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MADETA a. s.