Bohemia Works Service s.r.o.

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ICE

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: J.Š. Baara 1604/1
Služební cesty v rámci celé ČR.
Popis práce: drobná manuální práce, obsluha výrobní linky, testování dle instrukcí, obsluha výrobního zařízení
Práce vhodná i pro absolventy.
Požadujeme: ochotu cestovat po celé ČR podmínkou, učit se novým věcem
Možnost zajištění ubytování
Před pohovorem odešlete své CV na office@bohemiaworks.cz
Volné místo montážní dělník/ice pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/ICE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Bohemia Works Service s.r.o.
Ulice: J. Š. Baara 1604
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Schieh
E-mail: office@bohemiaworks.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bohemia Works Service s.r.o.