TESCAN Brno, s.r.o.

Vývojář aplikací/ R&D Application Specialist

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.
Pro nabízenou pozici je nezbytné vysokoškolské vzdělání - uvítáme vzdělání např. v těchto oborech - biologie, biochemie, klinická biochemie, biofyzika na úrovni minimálně absolventa bakalářského studia.
Znalost elektronové mikroskopie (SEM/TEM), AFM (SPM) či Ramanovské spektroskopie je velkou výhodou.
Uvítáme plynulou znalost AJ na úrovni min. C1 ve všech kategoriích.
Zaměstnanecké výhody:
- zajímavou a zodpovědnou pozici, nabízíme příležitost stát se specialistou v oboru elektronové mikroskopie,
- zázemí úspěšné nadnárodní hi-tech společnosti,
- odborné a jazykové kurzy,
- finanční bonusy, Multisport program, výhodný mobilní tarif, sportovní a kulturní akce, a mnohé další.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo vývojář aplikací/ r&d application specialist pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vývojář aplikací/ R&D Application Specialist

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Věda a výzkum
Pozici nabízí: TESCAN Brno, s.r.o.
Ulice: Libušina třída 816
Město: Brno
PSČ: 623 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Sedlická
E-mail: Jana Sedlická
Telefon: +420 530 353 225

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TESCAN Brno, s.r.o.