Administrativní pracovník na paletové oddělení

  • Netolice

Pracovní místo ( Administrativní pracovník na paletové oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání - zakončené maturitou
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
- částečná znalost NJ nebo AJ
Nabízíme:
- jistotu zaměstnání u stabilní české společnosti s mezinárodní účastí
- zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti
- profesní růst v rámci týmu
- individuálně nastavené firemní benefity
- příjemný pracovní kolektiv
Kontakt:
- Vodňanská č.p. 533, 384 11 Netolice
- personální oddělení tel. 731 123 112
- e-mail: personalni@sindelar-spedition.cz
Volné místo administrativní pracovník na paletové oddělení pro lokalitu Netolice.