ELPE s.r.o.

Bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
- ŘP sk. B, C, strojní průkaz bagristy, profesní průkaz.
Volné místo bagrista pro lokalitu Jihlava.

Požadavky
Obsluha stavebních strojů - strojní průkaz bagristy

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ELPE s.r.o.
Ulice: Na Bělidle 5646
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeňka Čejková
E-mail: Zdeňka Čejková
Telefon: +420 724 723 079

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ELPE s.r.o.