HYSOP Management s.r.o.

brusič

Odeslat

Pracovní náplň
misto výkonu práce Dukelská č.p. 1427
349 01 Stříbro (ve firmě Kermi s.r.o.)
osobní kontakt PO-ČT 9.00-12.00 hod.,
Volné místo brusič pro lokalitu Stříbro.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: brusič

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: HYSOP Management s.r.o.
Ulice: Dukelská 1427
Město: Stříbro
PSČ: 349 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vu Van Hoang
E-mail: Vu Van Hoang

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HYSOP Management s.r.o.