OUT OF TIME s.r.o.

Specialista v oblasti prodeje

Odeslat

Pracovní náplň
Specialista v oblasti prodeje - vzdělání vysokoškolské. Pracoviště Dlouhá 98, Přídolská 405, 381 01 Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Mzda od 14.900,-- Kč hrubého. Požadujeme: znalost AJ, NJ, RJ slovem i písmem. Kontakt: p. Ovchinniková, tel.: 773 227 357 (od 12:00 hod. - 18:00 hod.).
Volné místo specialista v oblasti prodeje pro lokalitu Český Krumlov.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Němčina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista v oblasti prodeje

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Věda a výzkum
Pozici nabízí: OUT OF TIME s.r.o.
Město: Český Krumlov

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ovchinniková
Telefon: +420 773 227 357

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OUT OF TIME s.r.o.