Operátor/ka - dělník/dělnice na kontrolu výlisků

Pracovní místo ( Operátor/ka - dělník/dělnice na kontrolu výlisků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: MSSL ADVANCED POLYMERS, s.r.o., Dašická č.p. 287, 533 75 Dolní Ředice
Hledáte stabilní zaměstnání? Kontaktujte nás. Práce je vhodná pro ženy i muže.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- odebírání a kontrola výlisků, třídění, kompletace, balení
POŽADUJEME:
- ochotu pracovat na 3 směny

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla