Lesní dělník

Pracovní místo ( Lesní dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : okolí Bruntálu
úklid v lese, manipulace se stromy, fyzicky náročná práce !!! svoz na pracoviště zdarma, hlásit se na tel. č. 603 912 537
Z : 10.10.2017 A : 24.10.2017
Volné místo lesní dělník pro lokalitu Bruntál.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

*MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI OSTATNÍCH VÝROBKŮ Osobní kontakt po tel. nebo emailové domluvě pan Ing. Horák tel.: 582 345 189, jan.horak@minibrewerysystem.com. Požadujeme znalost ruského jazyka na komunikativní úrovni z důvodu montáží a servisu zařízení v rusky mluvících zemích, kdy jsou ...
M.B.S. Mini Brewery System s.r.o. Prostějov, Inzerováno včera

Zpracovatel drůbeže (převážně ruční) Přijmeme dělníka/dělnici do výroby v Jevíčku. Náplň práce porážka, zpracování a balení kuřecího masa (na jednosměnný provoz), požadujeme alespoň střední odborné (vyučen). Finanční ohodnocení 20 000 - 25 000tis. + benefity . Nástup možný ihned. Volné ...
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Jevíčko, Inzerováno včera

DĚLNÍK / OBSLUHA VSTŘIKOVACÍCH LISŮ Místo výkonu práce: Janderova č.p. 525, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3 Pracovní náplň - obsluha vstřikovacích lisů Nabízíme: příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravování, roční a pololetní odměna, 5 dnů dovolené navíc a další. Možnost ...
Moldex/Metric v.o.s. Ústí nad Orlicí, Inzerováno včera