Inventurní pracovník pro Čechy, Moravu a Slovensko - cestování OA, manipulace s

  • Brno

Pracovní místo ( Inventurní pracovník pro Čechy, Moravu a Slovensko - cestování OA, manipulace s ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Brno
Kontakt: job@kobercetrend.cz pro zaslání životopisu s fotografií a motivačním dopisem, který zašlete na emailovou adresu job@kobercetrend.cz

Jsme společnost KOBERCE TREND - největší maloobchodní prodejce podlahovin v ČR a SK, stabilní a prosperující společnost s 20letou tradicí.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Zakládáme si na dobrých mezilidských vztazích - jako „jedna rodina“.

Do našeho týmu hledáme pozitivně naladěného, spolehlivého a pracovitého kolegu.

Pracovní náplň:
Kontrola příjemek od poslední inventury
Kontrola fyzického stavu zásob v našich maloobchodních prodejnách
Porovnávání skutečného stavu skladu zboží na prodejně se stavem účetním v PC
Vyhotovení inventarizačního zápisu a konzultace nesrovnalosti s prodavači
Informování o výsledku provedené inventury

Požadavky:
SŠ s maturitou
Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, flexibilita
Fyzická zdatnost, ochota cestovat a řízení osobního automobilu
Zájem o učení se nového IS a sortimentu
Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
Praxe není podmínkou, odborné zaškolení proběhne v rámci firmy

Nabízíme:
Lidský přístup
Zaškolení a stálou podporu
Práci v úspěšné firmě
Stabilní pracovní prostředí
Zaměstnanecké benefity a různé firemní akce
Volné místo inventurní pracovník pro čechy, moravu a slovensko - cestování oa, manipulace s těžkými břemeny pro lokalitu Brno.