AUTOMECHANIK/-ČKA, ŘIDIČ/-KA, SILNIČÁŘ/-KA

  • Jičín

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/-ČKA, ŘIDIČ/-KA, SILNIČÁŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AUTOMECHANIK/-ČKA, ŘIDIČ/-KA, SILNIČÁŘ/-KA - pracoviště Jičín.
Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova@uskhk.eu nejdéle do 30.11.2017
Do předmětu uveďte automechanik JC. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.
Požadujeme:
- SOV s výučním listem v oboru opravář zemědělských strojů nebo automechanik nákladních vozidel
- Praxe minimálně 2 roky v oboru výhodou
- Zkušenosti a znalosti běžné opravy silničních motorových vozidel a stavebních strojů
- Řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě
- Řidičský průkaz sk. C, T, profesní průkaz řidiče, dopravně psychologická vyšetření
- Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, průkaz jeřábníka, průkaz svářeče nebo osvědčení obsluhy tlakových nádob výhodou
- Samostatnost, flexibilita
Náplň práce:
- Diagnostikuje poruchy a závady na vozidlech a stavebních strojích
- Provádí demontáž a montáž agregátů, strojních částí vozidel a strojů
- Provádí opravy drobného a středního charakteru
- Vyhodnocuje příčiny poruch
- Řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění v rámci oprav a seřizování (diagnostika závad, TK, převoz vozidla, zkušební jízdy atd.)
- V případě potřeby řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění pro potřeby zimní a letní údržby komunikací
- Provádí pomocné práce spojené s letní údržbou komunikací
Nabízíme:
- Dobré zázemí stabilní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky Kč 100,-
- Mzdové ohodnocení Kč 18.950,-(s průkazem strojníka stavebních strojů Kč 20.000,-
- Průměrná roční hrubá mzda 310.000,- Kč včetně odměn
- Příspěvek na penzijní připo