Sociální pracovníci v sociálních službách

  • Orlová

Pracovní místo ( Sociální pracovníci v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
ukončené vzdělání VOŠ nebo VŠ v oboru sociální práce dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění,
trestní bezúhonnost
aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
organizační schopnosti a komunikační dovednosti,
schopnost týmově spolupracovat s kolegy,
další dovednosti: ovládání PC, především aplikací Microsoft Office (MS Word, MS Excel, internet), orientace v zákonech souvisejících s výkonem sociálních služeb a standardů kvality,
osobnostní vlastnosti - samostatnost, důvěryhodnost, spolehlivost, schopnost řešit konflikty a krizové situace, empatie, pozitivní postoj k uživatelům, kreativita, odolnost vůči stresu a psychické zátěži, profesionální vystupování,
respektování křesťanských hodnot,
hra na hudební nástroj a manuální zručnost vítána,
pozitivní vztah k lidem bez domova a dětem
praxe v oboru vítána

Stručný popis:
přímá práce s uživateli (např. zajišťování různých kulturních a zájmových aktivit, jak pro děti, tak i dospělé)
zpracování dokumentace uživatele (např. vytváření individuálních plánu, vedení různých statistik potřebných pro službu)
depistážní činnost
spolupráce s orgány státní správy

Nabízíme:
ranní i odpolední směny, dle potřeby víkendy či svátky
osobní růst a rozvoj,
možnost dalšího prohlubování vzdělání,
práci v malém kolektivu,
mzdové podmínky: základní mzda 22 361 Kč + zvláštní příplatek 600 Kč + osobní ohodnocení po zkušební době

Předpokládaný nástup: od 1. 11. 2017

KONTAKT: Přihlášky ve formě životopisu a motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu vedouci.adorlova@slezskadiakonie.cz.

V předmětu emailu, prosím, uveďte: VŘ