HLÍDÁNÍ DĚTÍ A VÝPOMOC V DOMÁCNOSTI - DPP

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( HLÍDÁNÍ DĚTÍ A VÝPOMOC V DOMÁCNOSTI - DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLÍDÁNÍ DĚTÍ A VÝPOMOC V DOMÁCNOSTI
- Dohoda o provedení práce, částečný úvazek cca 20 hodin týdně, nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: Michal a Lucie Rückel, Svatojánská, Hradec Králové

- Požadujeme: zkušenosti s chodem domácnosti a hlídáním dětí; bezúhonnost; spolehlivost; klidnou a kamarádskou povahu, co má ráda děti a nevadí ji domácí práce

- Náplň práce:
• výpomoc s hlídáním a obstaráním dětí (v rozmezí od 8 měsíců do 4 let), procházky s dětmi, uvařit a nakrmit děti, odvést nebo vyzvednout straší dítě ze školky, odvést na kroužek (auto propůjčíme), zabavit děti - být iniciativní při vymýšlení her a aktivit
• výpomoc v domácnosti - běžný úklid, žehlení, praní, případně nakoupit
• starost o děti v domácím přátelském prostředí - mladá dynamická rodina
• časový rozvrh individuální dle vzájemné domluvy s rodiči dětí, tak aby to vyhovovalo oběma stranám
• cca 20 hodin týdně - dopoledne/odpoledne dle možností a potřeby, večer jen příležitostně
• mzdové ohodnocení 100 Kč/hod. v čisté výplatě (při 20 hod. týdně 2.000 Kč, cca 8.000 Kč měsíčně - dle počtu hodin)
• vše ve spolupráci s maminkou dětí - na všem se dá domluvit :-)

- V případě zájmu kontaktujte: Rückel Michal, tel.: 732 127 494, e-mail: m.ruckel@me.com
Volné místo hlídání dětí a výpomoc v domácnosti - dpp pro lokalitu Hradec Králové.