KUCHAŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KUCHAŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KUCHAŘ/-KA
- PP na dobu určitou 1 rok; nástup možný ihned; pracovní doba 6:00 -14:30, práce o sobotách, nedělích a svátcích
- Náplň práce: příprava a výdej stravy pro klienty a zaměstnance nemocnice
- Požadujeme: vyučení v oboru; praxe v oboru (alespoň 3 roky výhodou); komunikativnost; spolehlivost; samostatnost, schopnost pracovat v týmu pracovníků, dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce - celou směnu práce ve stoje, horké a vlhkém prostředí); příjemné vystupování
- Nabízíme: práci ve stabilní organizaci; zaměstnanecké výhody; platové podmínky podle platných předpisů; nástupní plat 17.600,- Kč + přesčasové příplatky, příplatky za SO a NE, zvláštní příplatek za mimořádné směny a práci o víkendech; po zapracování osobní příplatek dle dosahovaných pracovních výkonů
- V případě zájmu kontaktujte: Košťál Pavel, tel.: 495 832 156, 495 833 524, e-mail: pavel.kostal1@fnhk.cz
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Hradec Králové.