POMOCNÁ SÍLA - STRAVOVACÍ ODBOR

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA - STRAVOVACÍ ODBOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou - zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost; nástup možný ihned; pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod., práce o sobotách, nedělích i svátcích
- Pracovní náplň: příprava zeleniny, mytí nádobí, mytí technologického zařízení, úklid pracovních prostor
- Požadavky: základní vzdělání (vyučení v oboru nepožadujeme); komunikativnost; spolehlivost; samostatnost; dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce - celou směnu práce ve stoje, horké a vlhké prostředí), příjemné vystupování
- Nabízíme: práci ve stabilní organizaci, zaměstnanecké výhody
- V případě zájmu kontaktujte: Košťál Pavel, tel.: 495 832 156, 495 833 524, e-mail: pavel.kostal1@fnhk.cz
Volné místo pomocná síla - stravovací odbor pro lokalitu Hradec Králové.