Pokojský/á

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Pokojský/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně (Hotel Monty, Příkrá 218 a Hotel Excelsior, Hlavní 121). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: dle plánu směn v rozmězí Po - Ne od 7:00-15:30hod (v případě směny v sobotu nebo v neděli je volný den v týdnu). Požadujeme: spolehlivost, praxe na uvedené pozici výhodou, základní znalost německého a ruského jazyka výhodou. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou v hotelu s celoročním provozem, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční odměny, zákonné příplatky za práci v sobotu, neděli a ve svátek, poskytujeme zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, bezplatné jazykové kurzy. Kontakt pro zájemce: telefonicky v pracovní dny od 10:00-13:00hod, e-mailem anebo osobně na adrese hotelu Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně v pracovní dny od 10:00-13:00hod.
Volné místo pokojský/á pro lokalitu Mariánské Lázně.