Číšník/servírka zaučený/á

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Číšník/servírka zaučený/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně - Hotel Monty nebo Hotel Excelsior. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možné i na výpomoc na zkrácený úvazek. Pracovní doba v režimu krátký x dlouhý týden v rozmezí 6:00-22:00 hod. Požadujeme: zájem o práci v restauraci, ochotu, příjemné vystupování, spolehlivost. Jedná se o pomocné práce v obsluze. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční motivační odměny a zákonné příplatky, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění aj. Kontakt pro zájemce: telefonicky v pracovní dny od 10:00-13:00hod, e-mailem anebo osobně v pracovní dny od 10:00-13:00hod na adrese Hotelu Monty, Příkrá 218/4, Mariánské Lázně.
Volné místo číšník/servírka zaučený/á pro lokalitu Mariánské Lázně.