Inspektor - operační technik 112

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Inspektor - operační technik 112 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme pracovníky/ce pro obsazení služebního místa Inspektor - operační technik 112, s místem výkonu práce na Krajském informačním a operačním středisku (KOPIS) na Krajském ředitelství HZS Ústeckého kraje (v areálu stanice Ústí nad Labem), Masarykova 342/380, 400 01 Ústí nad Labem.
Požadujeme:
minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v libovolném oboru.
Další odborné požadavky: znalost anglického či německého jazyka (PREFERUJEME ZNALOST NĚMECKÉHO JAZYKA) na úrovni jazykové zkoušky 1.stupně - maturita (aktivně) - nutnost doložení např. maturitní či jinou výše uvedenou jazykovou zkouškou,
dále velmi dobrou komunikační schopnost, rychlé rozhodování a znalost práce na PC (MS Office).
Jedná se o služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Nabízíme:
platové zařazení v 5. tarifní třídě (NV č. 126/2017 Sb.), tj. základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe (rozpětí platového tarifu od 24 070 Kč do 36 080 Kč) + zvláštní příplatek 2. skup. ve výši 3 000 Kč + možnost osobního ohodnocení po zapracování (cca 1 rok).
Dále nabízíme směnný provoz (12ti hodinové služby) s týdenní základní dobou služby 37,5 hodiny, 6 týdnů dovolené.
Předpokládaný datum ustanovení na služební místo k 1.12.2017.
Náplň služebního místa: samostatná operační činnost na operačním a informačním středisku s územně vymezenou působností vyššího stupně (příjem tísňových hovorů na linkách 112 a 150 v ČJ i cizím jazyce a jejich následné zpracování a řešení).
Výčet dokladů, které