project manager - pro obchod a marketing

  • Tábor

Pracovní místo ( project manager - pro obchod a marketing ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Odpovědnosti:
Vytváření a naplňování dlouhodobé obchodní strategie
Komunikace se zákazníky a vyhledávání obchodní příležitostí
Propagace zařízení a organizovaných akcí
kontakt na e-mail: asistent@tzmt.cz
Monitoring trhu a trendů ve sportovních službách
Oslovování nových zákazníků
Péče o webové stránky společnosti a facebook
Organizace a pořádání akcí a eventů
Práce na vyhledávání a administraci dotačních titulů
Odpovědnost za naplňování rozpočtu
Požadavky na uchazeče:
Vzdělání VŠ případně SŠ ekonomického nebo všeobecného zaměření
Zkušenost na samostatné obchodní pozici ve službách nebo vedoucí pozici související s obchodem či marketingem
Prokázaná zkušenost práce s granty a dotacemi
Praxe v pořádání a organizování eventů, kurzů, prezentací
Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti
Odpovídající ohodnocení
Možnost tvořit tvář a obchodní strategii firmy
Volné místo project manager - pro obchod a marketing pro lokalitu Tábor.