správce operačního systému

  • Brno

Pracovní místo ( správce operačního systému ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na e-mailovou adresu hana.cablova@sstebrno.cz nebo adresu školy.
Bližší odborné informace podá Ing. Miloš Kříž tel. 548 515 159, e-mail milos.kriz@sstebrno.cz

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
přijme do pracovního poměru pracovníka na pracovní místo správce operačního systému

Požadavky:
Vysokoškolské - bakalářský studijní program nebo vyšší odborné vzdělání,
obor Počítačové systémy, sítě, síťové OS, programování, webové aplikace, operační systémy
pokročilejší znalosti správy serverů na platformě OS Windows
základní znalosti OS Linux (UNIX) na úrovni správy systému
základní znalosti virtuálních strojů na úrovni správy
instalace a správa PC na platformě Win7, Win8, Win10
běžné opravy a údržba výpočetní techniky (SW, HW)
komunikativnost
praxe v oboru výhodou

Nabízíme: plat podle dosaženého vzdělání a délky praxe od 17930 Kč do 26980 Kč
(dle nař. vl. .564/2009 Sb)
Nástup: dle dohody
Volné místo správce operačního systému pro lokalitu Brno.