Referent pro export a vending

  • Brno

Pracovní místo ( Referent pro export a vending ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem
Požadujeme:
* VŠ/SŠ vzdělání
* zkušenosti s obchodní činností výhodou
* dobrá znalost MS Office - Excel, Word, Power Point
* zaměření na prodej, komunikativnost, analytické myšlení
* samostatnost, aktivní přístup, iniciativa, spolehlivost, flexibilita
* podmínkou znalost anglického jazyka na aktivní komunikativní úrovni
* znalost dalšího jazyka velkou výhodou
* řidičský průkaz sk. B

Popis činnosti:
* Administrativní podpora chodu oddělení vending a export
* Obchodní komunikace se zákazníky ČR a zahraničí
* Podpora kolegů, příprava materiálů
* Koordinace obchodních případů
* Práce v CRM
* Překlady
* Sestavuje cenové nabídky, řeší objednávky, reklamace, pohledávky, operativu
* Plánování (zakázkové) jako podklad pro výrobu
* Operativa

Nabízíme:
* zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
* práci na HPP
* míru samostatnosti a odpovědnosti
* odpovídající ohodnocení
* notebook, telefon
* stravenky
* místo pracoviště Brno
* nástup ihned nebo dle dohody
Volné místo referent pro export a vending pro lokalitu Brno.