Právník

  • Brno

Pracovní místo ( Právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Statutární město Brno - Magistrát města Brna
O Z N Á M E N Í
o vyhlášení výběrového řízení č. 144/2017
Tajemník Magistrátu města Brna
vyhlašuje výběrové řízení na funkční místo úředníka/úřednice
právník
s místem výkonu práce: Odbor životního prostředí MMB
Výběrové řízení vyhlašuje vedoucí úřadu v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen zákon č. 312/2002 Sb.).
Charakteristika pozice:
Vykonává komplexní právní činnosti na úseku životního prostředí včetně zastupování veřejných zájmů v soudních sporech. Zajišťuje právní úkony veřejných zakázek, zajišťuje smluvní vztahy v souladu s občanským zákoníkem, správní řízení, přestupky.
Bližší informace o druhu práce podá:
JUDr. Hana Mušková, vedoucí Správního oddělení, tel. č. 542 174 555
Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platová třída 11 - platový tarif od 20.450, Kč + příplatky dle nařízení vlády).
Kvalifikační předpoklady a požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo,
- velmi dobrá orientace v právních předpisech, zejména ve správním řádu a legislativě životního prostředí,
- orientace v legislativě veřejných zakázek,
- orientace ve smluvních vztazích podle občanského zákoníku,
- orientace v právních předpisech vztahujících se k činnosti obcí,
- velmi dobrá schopnost všestranné komunikace, vysoké pra