DORUČOVATEL LISTOVNÍ PĚŠÍ NEBO MOTORIZOVANÝ

  • Klatovy

Pracovní místo ( DORUČOVATEL LISTOVNÍ PĚŠÍ NEBO MOTORIZOVANÝ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: min. vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, v případě motorizovaného doručování ŘP sk. B
NÁPLŇ PRÁCE: příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, příprava, třídění a doručování propagačního materiálu, výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po návratu na pracoviště, pracovní doba doručování pěší 6-14 hod., motorizované 7-15 hod.

Kontakt možný telefonicky po-pá 9 - 15 hod.
Volné místo doručovatel listovní pěší nebo motorizovaný pro lokalitu Klatovy.