Patronus servis Ostrava, s.r.o.

Řidič/ka mezinárodní dopravy do 3,5 t

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Evropa, státy Evropské unie

Kontakt: emailem

Požadujeme: zkušenosti s řízením dodávek, zkušenosti v MD, pracovitost, svědomitost, trestní bezúhonnost

Náplň práce. řidič mezinárodní dopravy
Volné místo řidič/ka mezinárodní dopravy do 3,5 t pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič/ka mezinárodní dopravy do 3,5 t

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Patronus servis Ostrava, s.r.o.
Ulice: U Cementárny 1203
Město: Ostrava
PSČ: 703 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Silvie Prusková
E-mail: Silvie Prusková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Patronus servis Ostrava, s.r.o.