Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řidič/ka mezinárodní dopravy do 3,5 t

Pracovní místo ( Řidič/ka mezinárodní dopravy do 3,5 t ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Evropa, státy Evropské unie
Kontakt emailem infoatpatronusservis.cz

Požadujeme: ŘP sk. B, zkušenosti s řízením dodávek, zkušenosti v mezinárodní dopravě, pracovitost, svědomitost, trestní bezúhonnost
Náplň práce. řidič/ka sk. B do 3,5t mezinárodní dopravy.
Nástup možný ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Řidič/ka (sk. C+E) ŘIDIČ/KA Nástup možný ihned nebo dle dohody Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz Náplň práce: pouze denní závozy, pružná pracovní doba. Doprava pouze po ČR Nabízíme: bonusy ke mzdě, fér jednání První kontakt: telefonicky 777 957 532 ...
Jiří Krčmář Zašová, Inzerováno před 3 dny

Řidiči rozvoz PB lahví s oprávněním C Způsob kontaktu: telefonicky (8-17 hod.) nebo emailem. Volné místo řidiči rozvoz pb lahví s oprávněním c pro lokalitu Horní Suchá.
MlčůchTrans s.r.o. Horní Suchá, Inzerováno před 3 dny

Řidič autojeřábu Volné místo pro řidič autojeřábu lokalitu Orlová.
DOUBRAVAN CAR s.r.o. Orlová, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit