VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ SLUŽBY/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - 0,3 až 0,5 úvazku

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ SLUŽBY/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - 0,3 až 0,5 úvazku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pouze pro osoby zdravotně postižené.
Náplň práce: Vedoucí sociální služby řídí koordinaci služby a pracovníky v sociálních službách. Dále eviduje činnosti a data týkající se poskytování služby. Z pozice sociálního pracovníka odborně vede sociální práci, podílí se na tvorbě a hodnocení individuálních plánů a zodpovídá za SQ SS a metodické postupy.
Předpokládaný nástup: prosinec 2017/leden 2018
Finanční ohodnocení: od 17 000,- Kč do 20 000,- Kč dle vzdělání a praxe. Mzda je uvedena na celý úvazek.
Požadujeme: empatický přístup ke klientům, zájem vzdělávat se, čistý trestní rejstřík a vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách § 110 (tj. dokončená VŠ nebo VOŠ v oborech: sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika.
Předpokládaná provozní doba stacionáře: PO-PÁ 7,30 hod. - 17,30 hod.
Bližší informace: Bc. Hana Hasoňová (tel. 608 306 154 - po, út, pá - možné volat a sjednat si osobní schůzku). Prosím nechoďte do sídla firmy bez předchozí domluvy.
E-mail: hasonova.hana@seznam.cz
Volné místo vedoucí sociální služby/sociální pracovník - 0,3 až 0,5 úvazku pro lokalitu Liberec.