Vitaliy Bondar

Brusič

Odeslat

Pracovní náplň
Brusič - vzdělání základní, nižší středné odborné, vyučení, možno i absolvent. Pracoviště Zdíky 34. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup 1.11.2017. Mzda 14.000,-- - 20.000,-- Kč hrubého. Kontakt: Vitaliy Bondar tel. 608 721 384 nebo email: v83l@mail.ru.
Volné místo brusič pro lokalitu Bujanov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusič

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vitaliy Bondar
Ulice: 34
Město: Bujanov
PSČ: 382 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vitaliy Bonda
E-mail: Vitaliy Bonda
Telefon: +420 608 721 384

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vitaliy Bondar