Autoklempíř

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Autoklempíř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Autoklempíř
Kontakt: pí Simona Čuláková, tel.: 601 331 425 (od 8:00 do 15:00h), e-mail: culakova@dpkv.cz
Pracovní doba: od 6:00 do 14:00 hodin.
Požadujeme:
- vyučení v oboru
- oprávnění ke svařování v ochranné atmosféře CO2
- ŘP skupiny B
- spolehlovost, zodpovědnost, samostatnost
- aktivní a pozitivní přístup
- rejstřík trestu bez záznamu
- odpovídající zdravotní způsobilost

Nabízíme:
- pracovní dobu 37,5 hod/týdně
- možnost profesního růstu
- 5 týdnů dovolené
- přátelský kolektiv
- adekvátní platové podmínky dle platné legislativy, příplatky a mzdová zvýhodnění dle kolektivní smlouvy nad rámec zákoníku práce
- zázemí stabilní společnosti

Benefity:
- týden dovolené navíc
- stravenky ve výši 90 Kč
- příspěvek na penzijní pojištění
- zaměstnanecké jízdné včetně benefitů pro rodinné příslušníky
- zaměstnanecká cena nafty pro soukromá vozidla
- příspěvky na kulturu, dovolenou, masáže
- příspěvky pro děti na tábory, školy v přírodě apod.

Místo výkonu práce: Sportovní 1, Karlovy Vary
Volné místo autoklempíř pro lokalitu Karlovy Vary.