REALITNÍ MAKLÉŘ/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( REALITNÍ MAKLÉŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás čeká:
- zajišťování pronájmů a prodeje nemovitostí
- prohlídky u klienta
- uzavírání smluv
- poradenství klientům v oblasti realit
spolupráce v týmu zkušených makléřů
- zpracování informací v interním systému
Požadujeme: nadšení a zapálení do práce, komunikativnost, pečlivost, systematičnost, pozitivní naladění, duchem podnikatel, cílevědomost, dochvilnost, učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, vytrvalost, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: 100% podpora nejen v začátku Vaší práce, nulové poplatky a náklady, po zapracování služební automobil, motivační provizní systém, možnost karierního postupu, školící systém s on-line poradenstvím, kvartální odměny, telefon s neomezeným voláním a internetem, moderní a reprezentativní kanceláře, administrativní podpora asistentky, zdarma pravidelná školení v Business Academy Evropa, Inzerce na více jak 200 realitních serverech, celostátní, regionální i osobní marketing vč. vlastního realitního magazínu, vizitky, letáky, plachty, vlastní právní oddělení, hypoteční poradce - provize za doporučení.
Životopisy můžete posílat na e-mail: zuzana.slamova@rkevropa.cz, tel: +420 605 231 173
Volné místo realitní makléř/ka pro lokalitu Liberec.