operátor/ka výrobní linky

  • Cítoliby

Pracovní místo ( operátor/ka výrobní linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
Co ti můžeme nabídnout?
mzdu při nástupu okolo 19.000 Kč (dle rozpisu směn) a po 1 roce až 25.000 Kč
nástup možný IHNED
přehodnocení mzdy po zkušební době a každoročně navyšování odměny za práci
odměnu za stoprocentní docházku
nadstandardní příplatky za práci v noci a o víkendech
25 dnů dovolené
rozpis směn umožňuje si plánovat volný čas
příjemné a čisté pracovní prostředí
dlouhodobou jistotu pracovního místa
zajímavou práci v mezinárodní společnosti
, práce v regionu Louny
Co od tebe očekáváme? Jaké znalosti hledáme? Co bys měl/a umět?
mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny: 2 dny volno, 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční - takto opakující cyklus)
manuální zručnost, smysl pro detail a pečlivost
schopnost práce vstoje
dodržování pracovní discipliny a předpisů souvisejících s výkonem práce
samostatný přístup a odpovědnost
Co budeš dělat? Za co budeš odpovědný/á? obsluhovat automatické a poloatuomatické stroje
pracovat v týmu ,odpovídat za kvalitu výrobku
dotované stravování (obědy a poukázky)
náborový příspěvek při doporučení nového zaměstnance
příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření (III. pilíř), volnočasové poukázky, odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí
firemní a zájmové akce pro zaměstnance
kontakt: telefonicky 7:00-15:30 hod na č.
415626511, 415626526,415626580, na email: informace@fkc.cz, prace@fkc.cz
Volné místo operátor/ka výrobní linky pro lokalitu Cítoliby.