Koordinátor projektů

  • Krupka

Pracovní místo ( Koordinátor projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED
Nizozemská společnost Snoeks Automotive se zabývá přestavbami užitkových vozů. V pobočce v Krupce probíhá kompletace výrobků určených pro tyto přestavby v jednotlivých výrobních odděleních. V současné době hledáme nového kolegu, který se bude starat o koordinaci našich projektů.
POPIS PRACOVNÍ POZICE
o Koordinace a řízení nových projektů
o Interní komunikace s odděleními R&D, plánování, výroby, nákupu, prodeje
o Příprava a zpracování podkladů
o Identifikace možných rizik a jejich eliminace
o Aktivní komunikace o průběhu projektu v rámci zvoleného průřezového týmu
o Zajišťování změnového řízení, komunikace s dotčenými odděleními
o Kontrola stavu projektů, dohled nad plněním termínů a hlavních milníků projektů
o Vyhodnocení projektů, reporting
POŽADAVKY
o Min. SŠ vzdělání ekonomického / technického směru
o Aktivní znalost anglického jazyka (úroveň alespoň B1)
o Uživatelská znalost MS Office - Word, Excel, Power Point
o Zkušenosti s projekty výhodou, ale POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTA
o Dobré komunikační a organizační schopnosti, stresuodolnost, týmový hráč, energická osobnost
o Nadšení pro techniku a Automotive prostředí
BENEFITY
o Práce v dynamické nizozemské společnosti
o Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
o Kurzy a školení
o Firemní akce
o 25 dnů dovolené
o Stravenky (70 Kč)
o Příspěvky na penzijní nebo životní připojištění
o 13. plat
o Náborový bonus ve výši 5 000 Kč
o Flexi poukázky
o Občerstvení na pracovišti zdarma
V případě zájmu prosím kontaktovat emailem, osobně, telefonicky
Volné místo koordinátor projektů pro lokalitu Krupka.