MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

POKLADNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Zaslat životopis e-mailem: ahr13@makro.cz, více informací na tel. 485 381 532, 603 850 036.
Volné místo pokladní pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 02. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKLADNÍ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
Ulice: Sportovní 522
Město: Liberec
PSČ: 463 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Veselská
E-mail: Zuzana Veselská
Telefon: +420 603 850 036,485 381 532

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.