POKLADNÍ

Pracovní místo ( POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zaslat životopis e-mailem: ahr13atmakro.cz, více informací na tel. 485 381 532, 603 850 036.
Volné místo pokladní pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRACOVNÍK/CE OBCHODU Jaká bude vaše náplň práce? - obsluha zákazníků a pokladny - odborné poradenství při prodeji - nabídka zboží zákazníkům - doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny Co od vás očekáváme? - dobré komunikační schopnosti a příjemné ...
ERGOTEP, družstvo invalidů Liberec, Inzerováno před 3 dny

Finanční a mzdová účetní Místo výkonu práce: Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Strojírenská výrobní společnost hledá samostatnou a pečlivou osobu, která bude pečovat o blaho našich zaměstnanců tím, že naši lidé budou mít správně spočítanou výplatu a včas ...
Karned Tools s.r.o. Děčín, Inzerováno před 5 dny

Administrativní pracovník - ce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - CE - základní znalost podvojného účetnictví, zpracování pokladních dokladů, vedení skladového hospodářství, administrativa, spolehlivost, samostatnost , nástup možný ihned Volné místo administrativní pracovník - ce pro ...
CZ-FACI PRAG s.r.o. Trutnov, Inzerováno před 7 dny