Obchodník / Sales Executive (LemTech)

  • Střítež

Pracovní místo ( Obchodník / Sales Executive (LemTech) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obchodník / Sales Executive (LemTech).
Máte zkušenosti se prodejem a orientujete se v oblasti kovovýroby - lisování? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka a dobrou znalost německého jazyka a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a elektronický průmysl?

Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro fungování a zabezpečení prodeje produktů společnosti s následujícími činnostmi:
- Samostatné a aktivní zabezpečení prodejního procesu
- Servis a rozvoj stávajících a nových zákazníků
- Komunikace se zákazníky z regionu celé Evropy
- Poskytování informací zákazníkovi o možnostech konkurenčního řešení založené na našich technických schopnostech
- Zodpovědnost za výkresy a technické specifikace od zákazníka
- Zahájení CES pro stanovení nákladů a přezkoumání prodejní ceny s předáním nabídky nadřízenému
- Zavedení systému prodeje, příprava a dodržování rozpočtu
- Vyhledávání zákazníků, vyjednávání o cenách a dalších podmínkách
- Reporting vedení společnosti
- Podpora při řešení problémů.

Profil ideálního kandidáta:
- Praxe v prodeji - ideálně v oblasti prodeje lisovaných kovových dílů v Automotive
- VŠ ve strojírenském oboru materiálového inženýrství, technický přehled
- vynikající vyjednávací dovednosti, komunikační a prezentační dovednosti
- znalosti lokálního trhu, zákonů a smluv
- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, inovativní a aktivní přístup, systémové a analytické myšlení, základy týmové práce, odolnost vůči str