Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso uzeniny

Pracovní místo ( Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso uzeniny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: smiskovaatmusp.cz
nebo volat na tel.č.:736 500 111a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Kadaň

Nabízíme - dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme přátelský ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Vedoucí skladu v Plzni od 35 000,- Láká Vás práce v oboru skladového hospodářství a domluvíte se anglicky? Pokud ano, ozvěte se nám, jelikož hledáme Vedoucího skladu, který by:
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Rozpočtář & Vedoucí projektu - vhodné pro ABSOLVENTY Máte středoškolské či vyskoškolské vzdělání ekonomického či technického zaměření? Domluvíte se německy? Láká Vás práce ve stabilní firmě, kde budete mít možnost kariérního růstu?
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera

VEDOUCÍ DISPEČINKU Hledám motivátora a inovátora. Pokud jste zkušeným dispečerem a máte ambice vést lidi, nebo máte přímou zkušenost s vedením dispečerů, pošlete mi Váš životopis.
Grafton Recruitment s.r.o. Olomouc, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden