Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

prodavač/ka

Pracovní místo ( prodavač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny
Požadujeme: min. vzdělání vyučen/a v oboru nebo praxe v potravinářském obchodě, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Obchodní zástupce pro Prahu Koluje Vám obchod v krvi a hledáte stabilní společnost se zajímavým produktem? Líbilo by se Vám prodávat outdoorové herní vybavení školám a školkám? Pokud ano, určitě pošlete svůj životopis! Náplň práce: - akvizice nových zákazníků - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

pokladníci, prodavači pro Menzu 4, Univerzitní 12: pokladní na 4 hodiny na DPČ /10,30-14,30 hod/ 85,- Kč, podmínka znalost práce na PC práce jen od pondělí až pátek, víkendy volné. Vyřizuje: Sekretariát SKM Hurtová Jitka - tel. 377 634 851 ...
Západočeská univerzita v Plzni Plzeň, Inzerováno před 3 dny

prodavač/ka Životopis prosíme zasílat na e-mail: hladikova@vjobuv.cz, . Požadujeme základní znalost práce na PC, příjemné vystupování Nabízíme: prémie při splnění tržeb, stravenky, benefity při nákupu zboží Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Plzeň.
V+J OBUV, s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit