Technolog dokumentace

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Technolog dokumentace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
* přijetí a zpracování požadavku zákazníka
* posouzení a případné doplnění dokumentace poskytnuté zákazníkem
* tvorba dokumentace
* kalkulace výrobních nákladů jako podklad pro nabídku zákazníka
* zajišťování technické přípravy výroby
* tvorba technologických postupů a procesů
* spolupráce – komunikace s obchodním oddělením a úsekem výroby
* komunikace se zákazníkem v případě kvalitativních problémů, reklamací, schválení výjimky

Požadujeme:
* vzdělání SŠ/VŠ technického směru (nejlépe v oblasti elektro)
* praxe na obdobné pozici výhodou
* znalost elektronických součástek a technologií
* schopnost týmové spolupráce
* komunikační schopnosti
* důslednost
* organizační schopnosti
* dobrá znalost anglického jazyka výhodou
* ochota rozšiřování znalostí

Nabízíme:
* možnost zaučení
* zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií
* příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
* zaměstnanecké benefity
* finanční ohodnocení dle praxe v oboru, zkušeností a schopností
* široká odborná základna v rámci holdingu
Volné místo technolog dokumentace pro lokalitu Jablonec nad Nisou.