Vedoucí kontroly - automotive

  • Boskovice

Pracovní místo ( Vedoucí kontroly - automotive ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše představy:
• SŠ vzdělání
• Min. 3 roky praxe v oboru na obdobné pozici
• Zkušenost v řízení pracovníků
• Znalost 8D reportů
• Znalost PPAP, VDA2, FMEA - výhodou
• Znalost práce s PC
• AJ na komunikativní úrovni výhodou
Náplní Vaší práce bude:
• Zodpovědnost za mezioperační a výstupní kontrolu produktu
• Řešení zákaznických reklamací
• Zpracování související dokumentace, hodnocení, analýzy a reporting
• Spoluprace při zpracování kontrolních postupů, balících předpisů a dalších dokumentů k jednotlivým zakázkám.
• Řízení a organizace pracovníků kontroly
Poznámka k volnému pracovnímu místu:
Nabízíme zázemí prosperující a rostoucí dynamické společnosti.
• Adekvátní platové ohodnocení
• Seberealizaci, možnost uplatnění Vašich stávajících zkušeností
• Rozvoj osobnostního i profesního potenciálu
• Kurzy cizích jazyků, možnost dalšího vzdělávání
• Služební telefon, notebook samozřejmostí
• Příspěvek na stravování, 13.tý plat apod.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Volné místo vedoucí kontroly - automotive pro lokalitu Boskovice.