AGRONOM

Pracovní místo ( AGRONOM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
6.11/5.10.2017 - práce agronoma. SŠ/VŠ, zemědělský směr, praxe min. 5 let, ŘP sk. B, T, znalost práce s PC, flexibilita, organizační schopnosti, samostatnost. KONTAKT: Král František, tel.: 777 572 131, e-mail: fr.kral.statseznam.cz
Místo výkonu práce: Břeclav
Volné místo agronom pro lokalitu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací
Zemědělství a lesnictví
Věda a výzkum
IT internet, multimédia
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

agronom U zájemce o práci je praxe výhodou. Vhodné i pro absolventy Podnikové stravování Požadavky: - ŘP sk. B Kontakt: - Petrášek Jan Ing., tel.: 607 520 247 , - volat pondělí - pátek od 8 hod. - 15 hod. e-mail: zempovos_petrasek@centrum.cz Volné místo ...
ZEMPO-VOS a.s. Strunkovice nad Blanicí Strunkovice nad Blanicí, Inzerováno před 7 dny

Technik agronom mechanizátor - provozní Požadujeme: Flexibilitu nutný osobní pohovor Volné místo technik agronom mechanizátor - provozní pro lokalitu Dolní Kralovice.
AGRO Dolní Kralovice s.r.o. Dolní Kralovice, Inzerováno déle jak týden

agronom jedná se o pozici pomocný agronom, skladník. Vhodné i pro OZP. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky. Volné místo agronom pro lokalitu Libochovice.
AGRI LIBOCHOVICE a.s. Libochovice, Inzerováno déle jak týden