Vedoucí úseku sociální práce - metodik

  • Chrudim

Pracovní místo ( Vedoucí úseku sociální práce - metodik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Chrudim.
Mzda: platová třída 10, příplatek za vedení, osobní příplatek.
Požadavky: VŠ vzdělání v sociálním oboru podmínkou, trestní a občanská bezúhonnost, orientace v zákonných normách či legislativě sociálních služeb podmínkou, výborné organizační a komunikační dovednosti, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, samostatnost, flexibilita, znalost práce na PC, příjemné vystupování, ŘP sk. B podmínkou, znalost cizího jazyka výhodou, vysoká odolnost vůči zátěži a stresu, proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené,...), stálé zvyšování odbornosti, smlouva na dobu určitou - později na dobu neurčitou, pružná pracovní doby, nástup dle dohody.
Výběrové řízení je dvoukolové, v prvním kole komise posoudí splnění podmínek výběrového řízení, náplní druhého kola budou osobní pohovory s uchazeči. Vyhlašovatel si vyhrazuje zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Profesní životopis, ověřenou kopii o dosaženém vzdělání, aktuální výpis z rejstříku trestů spolu s písemným souhlasem dle zákona č. 101/2000 Sb., zasílejte na adresu Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim nebo osobně předejte na recepci v Soukenické ulici 158 Po-Pá od 8:00-15:00 hod.. Dotazy zasílejte e-mailem.
Přihlášky budou přijímány do 10.11.2017!
Volné místo vedoucí úseku sociální práce - metodik pro lokalitu Chrudim.